Witaj w zakładce poświęconej Przedsiębiorcom!

20 sierpnia 2021
Czy szkoła językowa to biznes, na którym można zarobić krocie? Zastanawiasz się czy to gra warta świeczki? W dzisiejszym artykule podpowiem Ci jakie możliwości zarobku daje własna szkoła językowa. Na
14 lipca 2021
Decyzja zapadła! Otwieram własną firmę edukacyjną! Tylko co tak dokładnie mam teraz zrobić? Jakie kroki podjąć? Od czego zacząć?! Z takimi problemami boryka się wiele osób, które ze swojej pasji

Znajdziesz tutaj artykuły związane z budowaniem i zarządzaniem firmą edukacyjną.

Cała wiedza tu zawarta oparta jest na moim ponad 6-letnim doświadczeniu w prowadzeniu przedsiębiorstwa w tej branży.

O mojej firmie...

W 2015 roku założyłam swoją szkołę językową w Gliwicach - uSpeak [KLIK].

Początkowo były to kursy języka angielskiego z dojazdem do Klienta - nie miałam swojego lokalu. Po 2 latach zdecydowałam się przekształcić działalność w stacjonarną - wynajęłam lokal, w którym zaczęłam oferować kursy grupowe i indywidualne.

Dziś zatrudniam 20 pracowników (z których 18 osób to Lektorzy). Baza Klientów mojej szkoły liczy ponad 300 osób i stale się powiększa.

Mój model biznesowy to zajęcia w kameralnych grupkach (4 osoby) prowadzone we własnym lokalu, a także zajęcia grupowe realizowane na terenie szkół i przedszkoli w Gliwicach. Ponadto, świadczymy usługi dla firm (obecnie wyłącznie w formie online) oraz tłumaczenia.

Początki łatwe nie były. Jako młody, nieopierzony przedsiębiorca popełniałam mnóstwo błędów. Nie raz byłam bliska podjęcia decyzji o zamknięciu działalności.

Rok 2020 był dla mnie przełomowy. Zmieniłam swoje myślenie i podejście do biznesu. Zaczęłam się szkolić i uczyć od osób bardziej doświadczonych w branży. Skutkiem tego jest rekordowy rok w mojej firmie od początku jej istnienia - mimo wszelkich problemów związanych z szalejącą epidemią koronawirusa.

Ta zakładka powstała z myślą o osobach, które tak jak ja kilka lat temu, chcą "pójść na swoje", ale nie do końca wiedzą jak się za to zabrać. Przedstawione tu treści mają pomóc Ci uniknąć wielu błędów początkującego przedsiębiorcy.

Zatem szykuj notes, długopis i rozsiądź się wygodnie - razem zaplanujemy i poprowadzimy Twój biznes edukacyjny tak, aby był dochodowy od samego początku!

Powodzenia Przedsiębiorco!

Lista artykułów

Twoje imię
Twój e-mail:
Wymagane zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych do celów marketingowych
Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do Biznesowego Newslettera!

Jeżeli chcesz jako pierwszy dostawać powiadomienia o moich najnowszych artykułach, udostępnianych materiałach, prowadzonych szkoleniach i promocjach - dołącz do mojej listy mailingowej. Czeka Cię ogromna dawka wiedzy i okazje dostępne tylko dla osób zapisanych do newslettera!